Logowanie    |    Rejestracja   |

Przewodnik

Poznaj Świat

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
(0 / 0 votes)

Uważasz, że nie możesz pojechać na wakacje, zanim nie schudniesz?

Naszym zdaniem trochę przesadzasz, ale jeśli faktycznie obawiasz się wzroku innych, którzy okiem mogliby oceniać nieprzychylnie Twoje ciało, to zapraszamy na Samoa.

Samoańczycy przez wieki zmagali się z biedą i brakiem żywności, dziś więc antropologowie twierdzą, że są wręcz genetycznie zaprogramowani, by magazynować kalorie i powiększać swą tkankę tłuszczową. Gdybyś była zbyt chuda, źle by to świadczyło o Twoim partnerze, a Ty sama uchodziłabyś za kobietą nieszczęśliwą.

 

Bardziej krągłe sylwetki kobiece są pożądane również, gdy wybieracie się na wakacje na wyspy Tonga, do Papui-Nowej Gwinei i Hawaje. W Indiach doskonale wiedzą, że u pięknej kobiety nie może być widać kości, a jeśli kobieta jest trochę większa, świadczy to o jej statusie społecznym, bo już po samym wyglądzie widać, że nie musi pracować.

 

To może jednak zamiast przygotowywać swoje ciało przed każdym wyjazdem na wakacje, poddawać się katorgom głodówkowym i wysiłkowym, warto wybrać kraje, gdzie doceni się Wasze naturalne piękno?

 

 

Jaki jeszcze kraj byście poleciły?

Zobacz też