Logowanie    |    Rejestracja   |

O nas

Witamy na naszej stronie

Smile Holiday jest biurem podróży - agentem turystycznym, budowanym przez osoby z ogromnym turystycznym doświadczeniem, pasją i wiedzą, które rozumieją, że turysta wybierając się na wakacje, nawet gdy kupuje tak zwany produkt masowy, chce by sprzedawca pomógł mu wybrać wyjazd odpowiedni do jego indywidualnych potrzeb. Może to być pełny pakiet turystyczny, czyli gotowa impreza pobytowa czy też objazdowa, ale też sam przelot, hotel, ubezpieczenie itd.

O nas

Smile Holiday jest tworzone i prowadzone przez czterech specjalistów z branży turystycznej:

  • Janusza Misiarza - doświadczonego pilota, przez wiele lat szefa destynacji tureckiej, superwizora kluczowych destynacji, a następnie dyrektora produktu, wykładowcę, spod ręki którego wyszło grono świetnych pilotów i rezydentów pracujących dla wielu biur podróży. Przez kilka ostatnich lat Janusz skupił się na kontraktowaniu hoteli i szeroko rozumianego produktu turystycznego dla touroperatorów działających m.in. na polskim rynku, a także największych biur międzynarodowych. 

  • Zofię Gącarzewicz - doświadczonego pilota pracującego dla czołowych polskich marek turystycznych, szefa destynacji współpracującego ze znanymi touroperatorami, wykładowcę na kursach pilockich oraz w przeszłości egzaminatora wojewódzkiej komisji egzaminacyjnej przyznającej uprawnienia do wykonywania zawodu pilota wycieczek. Zofia przez wiele ostatnich lat, nie tylko pilotuje imprezy, ale również sama tworzy programy imprez, w których uczestniczą klienci Smile Holiday, a także wielu innych, wyjeżdżających z polskimi biurami klientów.

  • Marcina Stołowskiego - doświadczonego pilota, analityka rynku turystycznego, managera zarządzającego zespołem analityków i pricingowców, badającego nie tylko produkt turystyczny, ale też niuanse związane z powstawaniem cen i polityką cenową biur podróży. Marcin przez 4 lata był wiceprezesem OSAT - Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. Przede wszystkim skupia się na kontakcie z Wami.

  • Łukasza Lipińskiego - pracował w różnych branżach, by po latach  wrócić do firmy, w której odbył swoje praktyki uczniowskie :) Od tego momentu stał się jednym z najlepszych doradców wakacyjnych w Warszawie.  Obroniona w zeszłym roku praca licencjacka na temat preferencji wakacyjnych Polaków to symboliczna kropka nad "i" jego zawodowych wyborów, ale na tej kropce zapewne nie poprzestanie w swoim rozwoju. 

W naszej ofercie znajdziecie wszystkich liczących się operatorów rynku turystycznego. Eliminujemy z niej tylko biura nieposiadające oferty ciekawej lub takie, co do finansowej stabilności których, mamy obawy.

Nasza Misja

Chcemy w przyjazny sposób dopasować to co jest dostępne na rynku turystycznym do  potrzeb naszych klientów, tak by wakacje były jak najbliżej Waszych marzeń i byście doceniając naszą pomoc mieli pewność, że możecie nam spokojnie zlecić organizację kolejnego wyjazdu.

Podróżując doświadczamy różnorodności świata, ale też ludzkich pragnień. Wszystkie te pragnienia staramy się zrozumieć i zrobić wszystko, by je zrealizować.

Doskonale rozumiemy, że inne oczekiwania co do wyjazdu mogą mieć rodzice z dziećmi, a inne grupa przyjaciół, która jedzie, by "poszaleć". Że innego wyjazdu będą szukali pielgrzymi pragnący odwiedzić Ziemię Świętą czy też inne miejsca pielgrzymkowe, a innego geje czy też lesbijki pragnący wyjechać z partnerem/-ką lub grupą przyjaciół. Rozumiemy, że  jedni z Was szukają miejsc spokojnych, gdzie odpoczną od hałasu miasta, natomiast inni wręcz przeciwnie będą chcieli być w samym centrum kurortu i w ten sposób cieszyć się swoimi wakacjami.

Wszystkich Was na początku będziemy starali się wysłuchać i po poznaniu Waszych oczekiwań pomożemy Wam wybrać wymarzony urlop.

 

 

Sample image

 

Od lewej: Marcin, Zosia i Janusz. Pracujemy razem od tak dawna, że zaczęły się nami interesować służby archeo...