Logowanie    |    Rejestracja   |

Rezerwacje

Jak zrobić rezerwację?

I    Wyszukiwanie oferty

Nic prostszego. Możesz to zrobić idąc na skróty, korzystając z jednej z polecanych przez nas propozycji - znajdziesz je w czterech boksach ofertowych na dole strony i w zakładce menu głównego: Last Minute.
Jeżeli nie chcesz zdać się na nasz wybór, dajemy Ci do dyspozycji wyszukiwarkę ofert. Tu, na jej panelu głównym wyszukiwarki (u góry strony), wybierzesz od kiedy możesz podróżować i do kiedy najpóźniej musisz wrócić, ile dni chcesz spędzić na wakacjach, w ile osób chcecie podróżować i jakie kraje bierzesz pod uwagę w tych planach, w ilugwiazdkowych hotelach chcecie się zatrzymać i jaki typ wyżywienia najbardziej Wam odpowiada. Klikasz "Szukaj", by po chwili otrzymać listę imprez pasujących do Twoich kryteriów. Jeżeli wyników będzie dużo, to możesz je przefiltrować korzystając z dodatkowych kryteriów wyświetlonych na pionowym panelu obok wyników.

II    Schowek

Ofert wciąż zbyt wiele? Nie martw się - te najciekawsze wrzuć do schowka - na końcu porównasz te najlepsze z najlepszych. Oferty wyselekcjonowane przez Ciebie możesz też wysłać do znajomych wprost ze schowka.

III   Zgłoszenie

Kiedy odnajdziesz już propozycję idealną, wypełnij formularz rezerwacyjny i kliknij "Wyślij zgłoszenie". W tym samym momencie zostaniemy powiadomieni, że zgłaszasz chęć zakupu imprezy. Jeżeli nastąpi to w godzinach otwarcia biura, niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, potwierdzając ostatecznie dostępność i cenę imprezy. Jeżeli wyślesz zgłoszenie poza godzinami pracy biura, skontaktujemy się z Tobą zaraz po jego otwarciu. Jeżeli podtrzymasz chęć zakupu, otrzymasz numer rezerwacji i zostaniesz poproszony o dokonanie wpłaty należności. Formę odbioru dokumentów ustalisz z naszym konsultantem.

Gotowe.

Pamiętaj, że jeśli nie chcesz samodzielnie wyszukiwać oferty, zawsze możesz pominąć ten etap i od razu skontaktować się z nami.